$149.94
$165.43
Compare Price
You save
$15.49
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 94126
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen 94126 Harness Water Level Board
Item:
#1182318
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 94126 |
| Manufacturer Part # | 94126 |
| Height | 1" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 6" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Groen 94126 Harness Water Level Board
$149.94
$165.43
You save
$15.49
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen 94126 Water Level Board Harness, Groen Steamer Hy-3e

