Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 9513
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen 9513 Valve Gate 3/4" Npt Hamm Ond
Item:
#1229818
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 9513 |
| Manufacturer Part # | 9513 |
| Height | 3" |
| Width | 9.8" |
| Depth | 11.35" |
| Weight | 1.97 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen 9513 Valve Gate 3/4" Npt Hamm Ond