$524.24
$578.41
Compare Price
You save
$54.17
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 96788
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen 96788 Blower Cover
Item:
#1180752
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 96788 |
| Manufacturer Part # | 96788 |
| Height | 2.4" |
| Width | 10.2" |
| Depth | 20.65" |
| Weight | 5.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Groen 96788 Blower Cover
$524.24
$578.41
You save
$54.17
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen 96788 Blower Cover, Groen Steamer (2)hy-3e Hy-6e Hy-6g Hy-6g(ce) Hy-6se, Hy-6sg Hy-6sm

