$20.87
$23.03
Compare Price
You save
$2.16
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Groen 96890 Signal Light
Item:
#1182241
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 96890 |
| Manufacturer Part # | 96890 |
| Height | 0.75" |
| Width | 1.25" |
| Depth | 2.15" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Groen 96890 Signal Light
$20.87
$23.03
You save
$2.16
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen 96890 Green Ready Lamp Fits 1-1/8" X 1/2" Hole Has 1/4" Tabs, 24v Green With "ready" On Lense, Groen Steamer
