$107.16
$118.22
Compare Price
You save
$11.06
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 99255
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen 99255 Valve Globe 1/2" Npt
Item:
#1230408
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 99255 |
| Manufacturer Part # | 99255 |
| Height | 2.1" |
| Width | 2.15" |
| Depth | 3.3" |
| Weight | 0.54 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen 99255 Valve Globe 1/2" Npt
$107.16
$118.22
You save
$11.06
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen 99255 Valve Globe 1/2" Npt

