Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Vulcan Hart aftermarket .
- Engineered to match existing Vulcan Hart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Vulcan Hart CROWN-4115-1
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen CROWN-4115-1 Handle
| Fits with Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | CROWN-4115-1 |
| Manufacturer Part # | CROWN-4115-1 |
| Height | 0.25" |
| Width | 2.63" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.37 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Canada |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen CROWN-4115-1 Stainless Steel Handle For 1-1/2" And 2" Draw-off Valves., Can Use On # 56-1024 And # 56-1082 Draw-off Valve Faucets.

