$82.16
$96.69
Compare Price
You save
$14.53
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for CROWN STEAM aftermarket .
- Engineered to match existing CROWN STEAM units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket CROWN STEAM CROWN-6736-1
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen CROWN-6736-1 Spark Electrode
Item:
#1151538
Technical details
| Fits with Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | CROWN-6736-1 |
| Manufacturer Part # | CROWN-6736-1 |
| Height | 2" |
| Width | 4" |
| Depth | 5" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Groen CROWN-6736-1 Spark Electrode
$82.16
$96.69
You save
$14.53
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen CROWN-6736-1 Spark Electrode

