Free Shipping
Free Shipping
$12,540.42
$13,836.02
Compare Price
You save
$1,295.60
(9%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen DCN0805014
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen DCN0805014 Pump For Cktc 100
Item:
#1270699
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | DCN0805014 |
| Manufacturer Part # | DCN0805014 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen DCN0805014 Pump For Cktc 100
$12,540.42
$13,836.02
You save
$1,295.60
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen DCN0805014 Pump For Cktc 100