$185.90
$205.11
Compare Price
You save
$19.21
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen DCN1101001
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen DCN1101001 Seal Lip 48/36 Tumble Ch Iller
Item:
#1231031
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | DCN1101001 |
| Manufacturer Part # | DCN1101001 |
| Height | 0.35" |
| Width | 3.65" |
| Depth | 3.7" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen DCN1101001 Seal Lip 48/36 Tumble Ch Iller
$185.90
$205.11
You save
$19.21
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen DCN1101001 Seal Lip 48/36 Tumble Ch Iller