Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen GR012691
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen GR012691 Knob 1 11/16 D
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | GR012691 |
| Manufacturer Part # | GR012691 |
| Height | 1.75" |
| Width | 1.75" |
| Depth | 1.75" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen GR012691 Maroon Ball Knob [ 1-11/16" Dia ] [mount .55" Hole ], Ball Press Fit, For Metal Sleeve Insert Only Use # 26-2448, Groen Kettle, Groen Mixer Tdc/ta/2-20

