Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen aftermarket .
- Engineered to match existing Groen units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Groen GR099947
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen GR099947 Thermostat 3455rc100
| Fits with Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | GR099947 |
| Manufacturer Part # | GR099947 |
| Height | 0.88" |
| Width | 1.25" |
| Depth | 0.88" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen GR099947 Ready T Stat Disc Type W/ 2 Terminals 1/4", Temp 185 F 2 Mounting Holes, Groen, Steamer Hy-(6g 12g 24g 24gf)

