Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Groen GR119813 Relay Dbl Pull Svgl
| Fits with Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | GR119813 |
| Manufacturer Part # | GR119813 |
| Height | 1.5" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 2.7" |
| Weight | 0.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen GR119813 Relay (6) 1/4" Term 2 Pole Single Throw N/o, 30 Amp/277v 20 Amp/28vdc 2 3/8" Mt Ctrs., 1hp/120vac 3hp/240vac, Frymaster Warmer Hlz, Groen Steamer (2)hy-3e (2)hy-5e Hy-12gf Hy-24gf Hy-5e, Hy-5g Hy-6e Hy-6g Vrc-3e Vrc-6e, Star Two Sided Grill/griddle Cg14spt Cg14spte Cg14spti, Cg14sptig Cg14spts Cg28spti Gr14spt Gr14spta Gr14sptc, Gr14sptk Gr28spti

