$229.55
$253.26
Compare Price
You save
$23.71
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen GR70121
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen GR70121 Door Gasket 17" X 17"
Item:
#1181766
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | GR70121 |
| Manufacturer Part # | GR70121 |
| Height | 1.8" |
| Width | 4.9" |
| Depth | 16.55" |
| Weight | 0.69 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Groen GR70121 Door Gasket 17" X 17"
$229.55
$253.26
You save
$23.71
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen GR70121 Door Gasket Rubber Red/orange [ 17" X 17" ] [rubber ] [, Groen Oven Cc 10 (e G)

