Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen aftermarket .
- Engineered to match existing Groen units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Groen GR96826
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen GR96826 Timer
| Fits with Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | GR96826 |
| Manufacturer Part # | GR96826 |
| Height | 3" |
| Width | 2" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.36 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen GR96826 Steamer Timer (atmospheric) Round With D-stem, 2 Switches 60 Min 24v 1-1/16" Long Stem, (comes With Shaft Seal 101145 # 32-1324 ), Groen Steamer Hy-3e Hy-6g

