$93.77
$103.46
Compare Price
You save
$9.69
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Blodgett .
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett GR98458
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen GR98458 Valve Gas Manual Shutoff 1/2"
Item:
#1194630
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | GR98458 |
| Manufacturer Part # | GR98458 |
| Height | 0.95" |
| Width | 1.85" |
| Depth | 2.5" |
| Weight | 0.34 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen GR98458 Valve Gas Manual Shutoff 1/2"
$93.77
$103.46
You save
$9.69
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen GR98458 Valve Gas Manual Shutoff 1/2"

