$92.70
$163.63
Compare Price
You save
$70.93
(43%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen aftermarket .
- Engineered to match existing Groen units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Groen GRNT-1018
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen GRNT-1018 Door Seal 6 Pan
Item:
#1148076
Technical details
| Fits with Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | GRNT-1018 |
| Manufacturer Part # | GRNT-1018 |
| Height | 3" |
| Width | 8" |
| Depth | 16" |
| Weight | 0.85 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Groen GRNT-1018 Door Seal 6 Pan
$92.70
$163.63
You save
$70.93
(43%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen GRNT-1018 19-3/4" X 15-1/2" Black

