Free Shipping
Free Shipping
$1,585.79
$1,749.62
Compare Price
You save
$163.83
(9%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Groen N87708 Hook Swivel Mc Master
Item:
#1270211
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | N87708 |
| Manufacturer Part # | N87708 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen N87708 Hook Swivel Mc Master
$1,585.79
$1,749.62
You save
$163.83
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen N87708 Hook Swivel Mc Master