$9.09
$10.03
Compare Price
You save
$0.94
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other NT1095
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen NT1095 Terminal Block 6 Positi On Qc El 6 019
Item:
#1269048
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | NT1095 |
| Manufacturer Part # | NT1095 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen NT1095 Terminal Block 6 Positi On Qc El 6 019
$9.09
$10.03
You save
$0.94
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen NT1095 Terminal Block 6 Positi On Qc El 6 019