Free Shipping
Free Shipping
$1,815.21
$2,002.75
Compare Price
You save
$187.54
(9%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen NT1137S
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen NT1137S Level Control Auto Fill
Item:
#1199487
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | NT1137S |
| Manufacturer Part # | NT1137S |
| Height | 1.9" |
| Width | 2.6" |
| Depth | 4" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Groen NT1137S Level Control Auto Fill
$1,815.21
$2,002.75
You save
$187.54
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen NT1137S Level Control Auto Fill
