$608.46
$671.32
Compare Price
You save
$62.86
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen NT1229
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen NT1229 Solid State Relay 50 Am P High Voltage Ac Input
Item:
#1230994
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | NT1229 |
| Manufacturer Part # | NT1229 |
| Height | 1.15" |
| Width | 1.85" |
| Depth | 2.45" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen NT1229 Solid State Relay 50 Am P High Voltage Ac Input
$608.46
$671.32
You save
$62.86
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen NT1229 Solid State Relay 50 Am P High Voltage Ac Input