$26.74
$29.50
Compare Price
You save
$2.76
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen NT1628
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen NT1628 Lamp Blue 125v Series 15 Neon
Item:
#1230487
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | NT1628 |
| Manufacturer Part # | NT1628 |
| Height | 0.65" |
| Width | 0.8" |
| Depth | 1.25" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen NT1628 Lamp Blue 125v Series 15 Neon
$26.74
$29.50
You save
$2.76
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen NT1628 Lamp Blue 125v Series 15 Neon
