$44.50
$49.09
Compare Price
You save
$4.59
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen NT1651
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen NT1651 Electrode Cable For E15 75 Gas/ignitor Controlle
Item:
#1228877
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | NT1651 |
| Manufacturer Part # | NT1651 |
| Height | 2.2" |
| Width | 3.45" |
| Depth | 4.1" |
| Weight | 0.32 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen NT1651 Electrode Cable For E15 75 Gas/ignitor Controlle
$44.50
$49.09
You save
$4.59
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen NT1651 Electrode Cable For E15 75 Gas/ignitor Controlle