Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen NT1676
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen NT1676 Ss E Clip For Fan Motor 7 32" Ss E Style Retrin
Item:
#1229812
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | NT1676 |
| Manufacturer Part # | NT1676 |
| Height | 0.1" |
| Width | 0.3" |
| Depth | 0.4" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen NT1676 Ss E Clip For Fan Motor 7 32" Ss E Style Retrin
About this item
Product Details
Product Details
Groen NT1676 Ss E Clip For Fan Motor 7 32" Ss E Style Retrin
