Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen NT1729
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen NT1729 Door Insulation Fiberma T 16 1/4" X 20 3/4" X 1
Item:
#1227457
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | NT1729 |
| Manufacturer Part # | NT1729 |
| Height | 3.75" |
| Width | 9.68" |
| Depth | 20.88" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen NT1729 Door Insulation Fiberma T 16 1/4" X 20 3/4" X 1
About this item
Product Details
Product Details
Groen NT1729 Door Insulation Fiberma T 16 1/4" X 20 3/4" X 1
