Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen NT1800
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen NT1800 Aluminum Heater Plate 1 4kw Units Only
Item:
#1230156
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | NT1800 |
| Manufacturer Part # | NT1800 |
| Height | 0.25" |
| Width | 16.5" |
| Depth | 21" |
| Weight | 5.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen NT1800 Aluminum Heater Plate 1 4kw Units Only
