Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen TT112641
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen TT112641 Knife Cut Off
Item:
#1229925
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | TT112641 |
| Manufacturer Part # | TT112641 |
| Height | 0.6" |
| Width | 3.95" |
| Depth | 6.65" |
| Weight | 0.16 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen TT112641 Knife Cut Off