Free Shipping
Free Shipping
$1,016.59
$1,121.62
Compare Price
You save
$105.03
(9%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen Z000287
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen Z000287 Venturi Ah/1 20 30 40
Item:
#1230582
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z000287 |
| Manufacturer Part # | Z000287 |
| Height | 3.5" |
| Width | 4.25" |
| Depth | 11.8" |
| Weight | 6.55 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen Z000287 Venturi Ah/1 20 30 40
$1,016.59
$1,121.62
You save
$105.03
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z000287 Venturi Ah/1 20 30 40
