$97.68
$107.77
Compare Price
You save
$10.09
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen Z000289
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen Z000289 Elbow 90 Deg Street
Item:
#1270813
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z000289 |
| Manufacturer Part # | Z000289 |
| Height | 8" |
| Width | 9" |
| Depth | 9" |
| Weight | 4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen Z000289 Elbow 90 Deg Street
$97.68
$107.77
You save
$10.09
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z000289 Elbow 90 Deg Street