$19.81
$21.85
Compare Price
You save
$2.04
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen Z000489
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen Z000489 Orifice Spud #17 (0.173) 1/2 Hex
Item:
#1231291
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z000489 |
| Manufacturer Part # | Z000489 |
| Height | 0.45" |
| Width | 0.45" |
| Depth | 0.45" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen Z000489 Orifice Spud #17 (0.173) 1/2 Hex
$19.81
$21.85
You save
$2.04
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z000489 Orifice Spud #17 (0.173) 1/2 Hex