$8.48
$9.35
Compare Price
You save
$0.87
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen Z000624
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen Z000624 Bushing Reducing (1" Mnp T / 3/4"fnpt)
Item:
#1270120
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z000624 |
| Manufacturer Part # | Z000624 |
| Height | 1.2" |
| Width | 1.4" |
| Depth | 1.55" |
| Weight | 0.18 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen Z000624 Bushing Reducing (1" Mnp T / 3/4"fnpt)
$8.48
$9.35
You save
$0.87
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z000624 Bushing Reducing (1" Mnp T / 3/4"fnpt)