$24.92
$44.00
Compare Price
You save
$19.08
(43%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Groen Z001148 Handwheel Valve Handle
Item:
#1134427
Technical details
| Fits with Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z001148 |
| Manufacturer Part # | Z001148 |
| Height | 1" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 2.5" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Groen Z001148 Handwheel Valve Handle
$24.92
$44.00
You save
$19.08
(43%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z001148 Handwheel Valve Handle, 5/16" Square Hole 2-1/4" Dia Black Plastic, Groen Kettle Mw/d Mw/dt Tda Tda/1 Tdc/2 Tdo Tdo/1
