$43.46
$47.95
Compare Price
You save
$4.49
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen Z001234
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen Z001234 Packing 3/16"crosssectio N
Item:
#1230996
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z001234 |
| Manufacturer Part # | Z001234 |
| Height | 2.1" |
| Width | 2.1" |
| Depth | 4.1" |
| Weight | 1.96 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen Z001234 Packing 3/16"crosssectio N
$43.46
$47.95
You save
$4.49
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z001234 Packing 3/16"crosssectio N