Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen aftermarket .
- Engineered to match existing Groen units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Groen Z002664
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen Z002664 Toggle Switch
| Fits with Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z002664 |
| Manufacturer Part # | Z002664 |
| Height | 2" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 1.3" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z002664 Toggle Switch, Spdt(ctr Off) (mom On)-off-(mom On) 3 Screws, 10amp-250v 15amp-125v Fits 1/2" Hole Carling, Groen Boiler Sge, Braising Pan Cfpc Chfp Nfpc Nhfp
