Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen Z003139
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen Z003139 Cover Access 22ga X 9"
Item:
#1229735
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z003139 |
| Manufacturer Part # | Z003139 |
| Height | 0.15" |
| Width | 9.05" |
| Depth | 11.4" |
| Weight | 1.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z003139 Cover Access 22ga X 9"
