$145.63
$160.68
Compare Price
You save
$15.05
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen Z003325
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen Z003325 Pilot Burner With Ignitor Natural Gas Chfp
Item:
#1834458
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z003325 |
| Manufacturer Part # | Z003325 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen Z003325 Pilot Burner With Ignitor Natural Gas Chfp
$145.63
$160.68
You save
$15.05
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z003325 Pilot Burner With Ignitor Natural Gas Chfp