Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen Z003326
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen Z003326 Pilot Burner & Parts & Ser Makes
Item:
#1482324
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z003326 |
| Manufacturer Part # | Z003326 |
| Height | 1.75" |
| Width | 2.55" |
| Depth | 3.35" |
| Weight | 0.19 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z003326 Pilot Burner & Parts & Ser Makes
