Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Blodgett aftermarket .
- Engineered to match existing Blodgett units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Blodgett Z003332
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen Z003332 Signal Light 1/2" Red 28v
| Fits with Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z003332 |
| Manufacturer Part # | Z003332 |
| Height | 1.2" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 0.5" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z003332 Signal Light, 28v [ Fits Hole 1/2" ] [3/16" Tabs ] [color Red] [ Type, Hat Raised/flat ][ Bezel Chrome] [ Fastener Lock Tabs], Flat On Side
