$119.42
$131.76
Compare Price
You save
$12.34
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen Z003403
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen Z003403 Panel Access 22ga X
Item:
#1270332
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z003403 |
| Manufacturer Part # | Z003403 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen Z003403 Panel Access 22ga X
$119.42
$131.76
You save
$12.34
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z003403 Panel Access 22ga X