$232.32
$256.31
Compare Price
You save
$23.99
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen Z003916
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen Z003916 Hose Assy .511" Id X
Item:
#1227587
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z003916 |
| Manufacturer Part # | Z003916 |
| Height | 1.6" |
| Width | 11.9" |
| Depth | 16.25" |
| Weight | 1.63 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen Z003916 Hose Assy .511" Id X
$232.32
$256.31
You save
$23.99
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z003916 Hose Assy .511" Id X