$15.44
$17.04
Compare Price
You save
$1.60
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen Z004112
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen Z004112 Knob Black W/#10 32
Item:
#1229885
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z004112 |
| Manufacturer Part # | Z004112 |
| Height | 0.7" |
| Width | 0.75" |
| Depth | 0.85" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen Z004112 Knob Black W/#10 32
$15.44
$17.04
You save
$1.60
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z004112 Knob Black W/#10 32
