Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen Z004180
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen Z004180 Valve Gate 1/2" Npt Hamm Ond
Item:
#1227220
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z004180 |
| Manufacturer Part # | Z004180 |
| Height | 2.15" |
| Width | 2.75" |
| Depth | 6.4" |
| Weight | 1.14 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z004180 Valve Gate 1/2" Npt Hamm Ond
