$299.05
$329.95
Compare Price
You save
$30.90
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen Z004231
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen Z004231 Valve Globe 1/2" Npt Ham Mond
Item:
#1270412
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z004231 |
| Manufacturer Part # | Z004231 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1.2 lbs |
| Weight | 1.2 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen Z004231 Valve Globe 1/2" Npt Ham Mond
$299.05
$329.95
You save
$30.90
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z004231 Valve Globe 1/2" Npt Ham Mond