$538.21
$593.83
Compare Price
You save
$55.62
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen Z005098
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen Z005098 Scraper Blade
Item:
#1181490
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z005098 |
| Manufacturer Part # | Z005098 |
| Height | 0.45" |
| Width | 3" |
| Depth | 7" |
| Weight | 0.17 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Groen Z005098 Scraper Blade
$538.21
$593.83
You save
$55.62
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z005098 Scraper Blade, 7" Wide At Widest Point 3-1/"16" Deep, Groen Kettle Dh/ina/2-100 Ina/2
