$4.84
$5.35
Compare Price
You save
$0.51
(10%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen Z005470
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen Z005470 Nut Hex Cap #10 24
Item:
#1229559
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z005470 |
| Manufacturer Part # | Z005470 |
| Height | 0.2" |
| Width | 0.45" |
| Depth | 0.5" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen Z005470 Nut Hex Cap #10 24
$4.84
$5.35
You save
$0.51
(10%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z005470 Nut Hex Cap #10 24
