$1.26
$1.39
Compare Price
You save
$0.13
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen Z005487
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen Z005487 Nut Lock 1/2" Npt
Item:
#1229495
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z005487 |
| Manufacturer Part # | Z005487 |
| Height | 1.1" |
| Width | 3.1" |
| Depth | 5.95" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen Z005487 Nut Lock 1/2" Npt
$1.26
$1.39
You save
$0.13
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z005487 Nut Lock 1/2" Npt