$4.77
$5.26
Compare Price
You save
$0.49
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen Z005611
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen Z005611 Screw Hexagon Head Cap
Item:
#1229789
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z005611 |
| Manufacturer Part # | Z005611 |
| Height | 0.45" |
| Width | 0.9" |
| Depth | 0.9" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen Z005611 Screw Hexagon Head Cap
$4.77
$5.26
You save
$0.49
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z005611 Screw Hexagon Head Cap
