$3.86
$4.26
Compare Price
You save
$0.40
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen Z005623
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen Z005623 Screw Hex Head Cap 1/2" 13 X 1 1/4" Lg
Item:
#1270291
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z005623 |
| Manufacturer Part # | Z005623 |
| Height | 0.8" |
| Width | 0.85" |
| Depth | 1.5" |
| Weight | 0.67 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen Z005623 Screw Hex Head Cap 1/2" 13 X 1 1/4" Lg
$3.86
$4.26
You save
$0.40
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z005623 Screw Hex Head Cap 1/2" 13 X 1 1/4" Lg
