$1.89
$2.09
Compare Price
You save
$0.20
(10%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen Z006039
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen Z006039 Nut Wing 1/4" 20
Item:
#1227327
5+ bought in past months
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z006039 |
| Manufacturer Part # | Z006039 |
| Height | 0.35" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 0.95" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen Z006039 Nut Wing 1/4" 20
$1.89
$2.09
You save
$0.20
(10%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z006039 Nut Wing 1/4" 20
