Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen Z008201
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen Z008201 Insulator Pilot Access Door
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z008201 |
| Manufacturer Part # | Z008201 |
| Height | 2.15" |
| Width | 4.7" |
| Depth | 5.85" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z008201 Pilot Access Door Insulator, 4-1/8" Diameter With Black Plastic Handle, Groen Kettle Ah-20 Ah-40 Ah-60 Ah-80 Ah/1e-100, Ah/1e-20 Ah/1e-40 Ah/1e-60 Ah/1e-80
