$166.48
$183.68
Compare Price
You save
$17.20
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen Z008345
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen Z008345 Pressure Gauge Dual
Item:
#1151629
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z008345 |
| Manufacturer Part # | Z008345 |
| Height | 1" |
| Width | 1.4" |
| Depth | 3.55" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Groen Z008345 Pressure Gauge Dual
$166.48
$183.68
You save
$17.20
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z008345 Pressure Gauge Dual

